Autor Wątek: oszust tomiks249  (Przeczytany 31421 razy)

Mikestor74

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil

kasia1105

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: oszust tomiks249
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 16, 2013, 01:44:15 »
RÓWNIEŻ DZIŚ DOSTAŁAM PODOBNEGO EMAILA OD TEGO NACIĄGACZA,
Witam bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację , wszystkie zwroty wysyłamy w kolejności zamówień , bardzo proszę o  cierpliwość. cały czas przelewy od nas wychodzą , bardzo proszę o informacje  jak wejdzie zwrot i wstrzymanie się ze wszystkimi  reakcjami .

z góry dziękuje

z poważaniem Tomasz T.

Mam nadzięję,że uda nam się odzyskać pieniądze,gdyż słyszałam,że ALLEGRO nic sobie z tego nie robi pisałam do nich dwa razy i nie otrzymałam odpowiedzi.

d1989

  • Gość
Odp: oszust tomiks249
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 16, 2013, 14:39:03 »
Dostał już ktoś pieniądze z powrotem? Powyższego maila również dostałem. Myślę jednak, że tomiks249 popadł w tarapaty finansowe i z odzyskaniem pieniędzy od niego będzie duży problem.

Mikestor74

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: oszust tomiks249
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 16, 2013, 16:10:51 »
chyba na kasę od tego gościa nie można liczyć. Ja zgłosiłem sprawę na Policję i mam zamiar skorzystać  z Programu Ochrony Kupujących

cihy2

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: oszust tomiks249
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 16, 2013, 23:56:54 »
ja też się dołączam do sprawy. 9.04 przelałem mu kasę i do tej pory nie mam. cały czas tylko zwodzi że przeleje, że się kontaktuje z księgowością... jutro zgłaszam na policję.

jeśli ktoś ma pomysł na odzyskanie kasy dajcie znać.

d1989

  • Gość
Odp: oszust tomiks249
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 17, 2013, 01:39:42 »
Ja wysłałem mu ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty listem poleconym. List odebrał, jeśli nie zwróci mi pieniędzy to pozwę go cywilnie.

kasia1105

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: oszust tomiks249
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 17, 2013, 03:30:16 »
nie wiem czy jest szansa na odzyskanie pieniędzy,gdyż Allegro nic sobie z tego nie robi pisałam do nich już dwa emaile w tej sprawie i nie dostałam odpowiedzi.Słyszałam,że jeżeli nie będzie postanowienia z policji o wszczeciu śledztwa to są marne szanse na odzyskanie pieniędzy.Mam już dość masa załatwiania i problemów przez tego oszusta i krętacza.

kafarek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: oszust tomiks249
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 17, 2013, 08:12:12 »
Dostałem aktualny numer telefonu od jednego allegrowicza do tego oszusta, ale udaje ,że to pomyłka jak się do niego dzwoni, możemy go razem pomęczyć 886 468 241 Tomasz Tomaszewski

d1989

  • Gość
Odp: oszust tomiks249
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 18, 2013, 13:47:51 »
Tomiks249 napisał mi w mailu, że jest niewypłacalny i stara się o kredyt. O pieniądzach od niego można zapomnieć. 

sabinaadamos

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: oszust tomiks249
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 19, 2013, 22:24:56 »
No to pięknie tak czułem ..Ja kupiłem tv 8 kwietnia  reszta tak jak tu juz koledzy wcześniej napisali .Sprawe zgłosiłem na policji  10maja jutro będę dzwonił na komisariat co z tym jest.Ja tez do pozwu się przyłączam .

kasia1105

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: oszust tomiks249
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 20, 2013, 13:23:02 »
To email,ktory od niego dzis otrzymalam

Witam jeszcze raz bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację . bardzo proszę o wstrzymanie się z reakcja  jestem w trakcie udostępniania kredytu na spłatę zobowiązań , jeśli Pani  zacznie realizować  swoje  zamiary nie dostanę kredytu i wtedy na pewno nie będę mógł zwrócić  środków , bardzo proszę o jeszcze trochę cierpliwości  , Allegro zablokowało mi całą sprzedaż i jeśli Pani zrealizuję swoje zamiary będe musiał ogłosić upadłość a to niestety wiąże się z niewypłacalnością , obiecuję  iż w pierwszej kolejności zaspokoje Pani roszczenia względem mojej firmy , jeszcze raz bardzo przepraszam  . Na pewno  roszczenie zostanie zaspokojone plus odsetki ustawowe .

Bardzo proszę o wstrzymanie się z działaniami .
Jutro zglaszam sprawe na policje,bo widze,ze dluzej juz nie ma sensu czekac.

sabinaadamos

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: oszust tomiks249
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 20, 2013, 14:24:23 »
Ja też dostałam tego samego emaila

Pipi1985

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: oszust tomiks249
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 20, 2013, 14:46:12 »
Chciałam Wam pomóc nie potrzebujecie pomocy oki radzcie sobie sami
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2013, 22:42:50 wysłana przez Pipi1985 »

sabinaadamos

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: oszust tomiks249
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 20, 2013, 17:25:02 »
Ja dzis dostałem poczta pismo od pana Tomasza.T .Dokładnie to Zobowiazanie do spłaty należności ugoda oraz Oświadczenie Tomasza.T ..Dostał już ktoś z was takie pismo rozumiem że nie podpisujemy bo wtedy jesteśmy w d....?

d1989

  • Gość
Odp: oszust tomiks249
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 20, 2013, 17:41:34 »
Dostałem dzisiaj listem poleconym propozycje ugody ze strony Tomasza T. Jeśli ją podpiszcie to nie będziecie mieli prawa do dochodzenia swoich praw w sądzie. Dodatkowo w sytuacji w której wszyscy podpisali by ugodę postępowanie karne przeciwko Tomaszowi T może zostać umorzone ze względu na zawarcie tej właśnie ugody. Z naszego punktu widzenia podpisanie ugody nie gwarantuje niczego. Zgodnie z KC. Tomasz T. I tak jest naszym dłużnikiem i ma obowiązek pokrycia swoich zobowiązań w terminie wyznaczonym przez wierzyciela.

Niestety najszybszą drogą odzyskania pieniędzy będzie program ochrony kupujących. Byłem
dzisiaj na policji dowiedzieć się co dzieje się z postępowaniem i dowiedziałem się że oszukanych jest kilkadziesiąt a sprawa jest przekazana do prokuratury w Giżycku.

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
volkoria mpps realbestplaymta opowiadamy worldofdogs